Mafsallı Tenteler

Mafsallı Tente Sistemleri

Fonksiyonel ve ekonomik olması sebebiyle en çok tercih edilen tente sistemidir. İsmini, öne doğru açılan alüminyum kollarının dirsek gibi açılır kapanır olmasından almıştır. Saçak ve gövde kısımlarına çeşitli baskılar yapılarak reklam alanı olarak da kullanılabilir. Yaşam alanını yağmurdan ve güneşin bunaltıcı etkisinden korur. Yaz aylarındaki iklimlendirme harcamalarını düşürür.

Tentenin eğimi, montaj sırasında istenilen yağmur ve rüzgar korumasına göre ayarlanır. Motorlu veya mekanizmalı olarak üretilip tercihen rüzgar, yağmur, güneş sensörleri ve uzaktan kumanda ile sağlanan otomasyonla kullanım kolaylığı sağlanabilir. Çeşitli kumaşlar kullanılabilmekle beraber en çok akrilik ve polyester kumaşlar  tercih edilmektedir. Kumaş çok farklı desen ve renkte olabilirler.

Çift Taraflı Mafsallı Tente Sistemleri

Daha geniş açıklıklar için merkezindeki çelik konstrüksiyona montajlanan, sağa ve sola açılan mafsallı tentelerden oluşur. Mafsallı tentenin tüm özellerini taşımakla beraber, sistemin taşıyıcı çelik konstrüksiyon kaplaması galvaniz veya elektrostatik boya yapılabilir. Sistemin üzerindeki tenteleri koruyucu şapka sistemi alüminyumdur. Sistem ayakları sabit veya tekerlekli olarak üretilebilmektedir.

Kasetli Tente

Kasetli tente, modern ve kompakt kasası ile mafsallı tentenin kumaş ve mekanizmasını korur, kış boyunca kapalı kalan tentenin sezonluk bakım ihtiyacını en aza indirir. Sistem tam kapalı haliyle yaşam alanlarına entegre olarak estetik bir görünüm sunar.

 

İletişim

Efe Tente Gölge Sistemleri

Adres:  2083 Sokak No:6/A Çeşme Migros Karşısı / İZMİR
Tel:  0 232 712 29 09
Mobil: 0 554 519 34 34
E-posta:    info@efetente.com

Hakkımızda

2004 yılında babamız hasan koşar tarafından kurulan işletmemiz 14 yıldır çeşme ve izmirde birçok projede yer almış, Gölge sistemleri alanında teknolojik yeniliklerin öncüsü olarak hizmet vermeye babadan oğla devam etmektedir.

Bizi Takip Edin

 

JoomShaper