Skytech Otomatik Pergole

Raylı pergole sistemleri; motorlu ve kumandalı olmasının sağladığı kullanım kolaylığı, sadece yüksek kalitede malzemeler ile üretilmesi, istenilen renkte boyanılabilen konstrüksiyonu, LED aydınlatma seçenekleri ve farklı montaj sistemleri ile son yıllarda en çok tercih edilen tente sistemlerinin başında gelmektedir.

Zorlu  hava koşullarına dayanıklı, etrafı şeffaf stor veya cam kapama sistemleriyle kapatılabilen,  yağmur oluk ve fitilleri sayesinde yaşam alanlarına yağmurlu havalarda tam koruma sağlayan sistemlerdir.

Kumaş olarak Blackout Membran olarak adlandırılan alev almaz, yağmur, kar ve güneşin olumsuz etkilerine karşı tam koruma sağlayan membran malzeme kullanılmaktadır. Blackout Membran kumaşının ara katmanlarından birinde bulundan teflon bazlı malzeme sayesinde güneşin yakıcı ve zarar verici UV ışınları geri yansıtılır. Ayrıca kumaşın üst kısmında birikebilecek toz, kir veya ağaç yaprakları gibi materyallerin yaşam alanından görülmesini engeller. Renk ve doku alternatiflerinin olması da mekanınıza ayrı bir hava katacaktır.

Blackout Membranın gerilme kapasitesi ve kullanılan motor sistemi ile kuvvetli rüzgarın olduğu havalarda dahi kumaşın deplasman yapmasını, yağmurlu havalarda ise üzerinde su toplanmasını engellemektedir.

İletişim

Efe Tente Gölge Sistemleri

Adres:  2083 Sokak No:6/A Çeşme Migros Karşısı / İZMİR
Tel:  0 232 712 29 09
Mobil: 0 554 519 34 34
E-posta:    info@efetente.com

Hakkımızda

2004 yılında babamız hasan koşar tarafından kurulan işletmemiz 14 yıldır çeşme ve izmirde birçok projede yer almış, Gölge sistemleri alanında teknolojik yeniliklerin öncüsü olarak hizmet vermeye babadan oğla devam etmektedir.

Bizi Takip Edin

 

JoomShaper